Роман Вибрановський, cекретар ради економічної безпеки України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Роман Вибрановський, cекретар ради економічної безпеки України, Медіацентр Україна-Укрінформ
28 Лютого, 2023, 17:23

68% європейців розуміють, що війна є атакою і на Європу: нам потрібно підкреслювати необхідність разом захищатися санкціями — Вибрановський

Україна має доносити до Європи те, що санкції проти росії є не лише захистом нашої країни, а й європейців. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив експерт з комунікацій та засновник відділу іноземних ЗМІ при РНБО Роман Вибрановський.

«За останніми соцопитуванням, 68% європейців розуміють, що війна, яка є зараз, це атака також на Європу. Відповідно, нам потрібно казати, що санкції — це захист не тільки України, а й європейців. По-друге, ми знаємо, що європейці заробили на нас мільярд тільки на логістиці пального, тому що так було зручніше. Санкції — це теж можливість заробити там, де втрачаються ринки і можливості в росії. Можна казати, що погано працювати в росії, а можна показати, за які копійки залишки європейського бізнесу залишаються в росії. Ось є приклад, з якого ми можемо почати: разом заробити, разом віджати російський ринок, разом бути безпечнішими», — розповів експерт.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini