8 Серпня, 2023, 15:23

60 тисяч тон зерна, які призначалися Китаю, знищила росія

Знищене зерно, імовірно, стало тригером для Китаю під участі в Аравійському саміті миру. Китай шукає шляхи врегулювання війни та закінчення російської війни на території України. Про це заявив під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Єгор Чєрнєв, народний депутат, Голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО.

“Представники країни погодилися з формулою миру Володимира Зеленського, яку оголосили під саміту в Саудівській Аравії. Можна сказати, що позиція Китаю змінюється від умовно-нейтральної до проукраїнської. Варто зазначити, що Україна – відкрита до пропозицій, якщо країни мають альтернативне бачення, як, наприклад, демілітаризувати зону ЗАЕС, то ми готові вислухати”.

Втім, поки що, пропозицій не було. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ проінформував Єгор Чєрнєв. Голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО також повідомив, що під час наступного раунду перемов Україна очікує практичних кроків від держав-союзників і партнерів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini