Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації
Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
29 Серпня, 2022, 15:11

60% шкіл Львівщини готові до офлайн навчання — директор департаменту освіти і науки ЛОВА

60% шкіл Львівщини готові очно приймати учнів. Щодо форми навчання у решті навчальних закладів, до 1 вересня рішення мають ухвалити батьки спільно з педагогічними радами шкіл. 

Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації. 

Попри рішення департаменту освіти про форму навчання у конкретних школах, батьки можуть самостійно обрати як та де здобуватимуть знання їхні діти. 

«Якщо школа не пристосована до офлайн навчання, батьки можуть написати заяву про те, що вони хочуть, щоб їхня дитина навчалась очно. Тоді вони шукають школу де є такі можливості. І навпаки — є такі ситуації, коли є укриття, але батьки вважають, що це укриття недостатньо безпечне для їхньої дитини, вони можуть написати заяву і обрати собі віддалену форму навчання», — пояснив Олег Паска.

Загалом, із 1118 шкіл області лише 154 не мають укриття. Решта  — обладнані сховищами або орендуватимуть їх у сусідніх будівлях. 

Разом з тим, заклади професійно-технічної та вищої освіти матимуть переважно змішану форму навчання: лекції відбуватимуть онлайн, а практичні заняття — очно.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini