Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера, у Медіацентрі Україна
29 Липня, 2022, 14:02

57% опитаних представників ІТ-індустрії хочуть жити в Україні навіть за можливості емігрувати  — дослідження IT Research Resilience

57% опитаних представників ІТ-індустрії хочуть жити в Україні навіть якшо матимуть можливість емігрувати. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський. Він навів результати дослідження IT Research Resilience.

За словами Веселовського, за позитивного сценарію завершення війни та розвитку післявоєнної економіки країни, в Україні хочуть залишитись жити 78% айтівців. І лише 12%, це приблизно 27 тисяч фахівців, попри все, хочуть виїхати за кордон. 

«Навіть при позитивному сценарії, ми будемо відчувати невелику еміграцію айтівців з України. Кого ж ми потенційно втратимо: це здебільшого чоловіки віком 34 роки і старше, які мають сім’ю. А ІТ-індустрії ці люди називаються Senior. Також важливо чи це розділені сім’ї. Ми помітили, що люди, у яких діти чи дружина перебувають за кордоном більш схильні до еміграції», — розповів Степан Веселовський. 

Дослідження IT Research Resilience, проведене Львівським ІТ Кластером,  сфокусоване на вивченні змін, які відбуваються в тех-галузі країни після 24 лютого. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini