Фото Медіацентр Україна – Одеса: Сергій Дрозд – Операційний директор Південного регіону «АТ Укрпошта»
24 Серпня, 2023, 15:38

55 тисяч українців торгують на міжнародних онлайн-майданчиках – “Укрпошта”

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса  розповів операційний директор Південного регіону «АТ Укрпошта» Сергій Дрозд. Він також презентував програму “E-Export”. Вона створена задля підтримки людей, які бажають продавати продукцію на великих міжнародних майданчиках, таких як Etsy, eBay та інші.

За словами операційного директора, наразі 55 000 українців користуються “E-Export”. За її допомогою вони торгують власною продукцією на міжнародних платформах. Зокрема з Одеської області щомісяця відправляються за кордон 18 000 посилок, серед яких хенд мейд зі скла, текстиль з національною українською символікою та поштові марки. 

“Укрпошта” – це єдина пошта України, за допомогою якої можна торгувати продукцією на міжнародних онлайн-майданчиках. Вона входить до Всесвітнього поштового союзу – ‘об’єднання державних пошт багатьох країн світу.

“Всі, хто хоче продавати продукцію онлайн на міжнародних платформах, – наші потенційні клієнти”, – додав Сергей Дрозд.

Згідно з даними досліджень “Укрпошти” зараз інтернет-шопінгом займаються 45% українців. Детально з програмою “E-Export” можна ознайомитись за цим посиланням.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini