Анна Дерев'янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Анна Дерев'янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації, Медіацентр Україна-Укрінформ
30 Листопада, 2022, 15:21

54% компаній очікує збитків на кінець року, але понад 40% чекають на зростання – виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації

Згідно опитування членів Європейської Бізнес Асоціаіції, переважна більшість компаній до кінця року очікує на збитки, проте понад 40 відсотків чекають на зростання. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповіла виконавча директорка Асоціації Анна Дерев’янко.

«Пару тижнів тому ми робили бліц-опитування серед своїх членів і запитували, які фінансові результати вони очікують до кінця року. Переважна більшість — 54%, якщо не помиляюся, говорили про те, що вони будуть очікувати збитків. Але 40 з плюсом відсотків очікують зростання. Тому ситуація неоднозначна. Це залежить від того, в якому секторі знаходиться компанія: якщо будівництво впало на 70-80%, то IT продовжує зростати – інколи на 25-30%. Дуже відрізняється ситуація від компанії до компанії, від сектору до сектору, більше того — від регіону до регіону. Очевидно одне: всі в бізнесі зараз налаштовані на гру вдовгу», — пояснила Дерев’янко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini