Андрій Вітренко, перший заступник міністра освіти і науки України у Медіацентрі Україна, 11 серпня
11 Серпня, 2022, 12:12

510 українських випускників отримали максимальну кількість балів з усіх предметів на Національному мультипредметному тесті — МОН

510 випускників отримали 200 балів із 3-х предметів Національного мультипредметного тесту. Такими є підсумки основної сесії НМТ, яка завершилася 4 серпня. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко. Також, за його даними, 200 балів із 2-х предметів тесту отримали 1 855 випускників, а один предмет на максимальну кількість балів склали 7 462 майбутні абітурієнти.

«Випускники продемонстрували високий рівень знань та свою незламність. Те, що система освіти України дієва, та надає якісні знання для учасників освітнього процесу», — заявив Андрій Вітренко.

За його інформацією, 187 345 учасників Національного мультипредметного тесту вже отримали свої результати. З них 19 тис отримали результати за кордоном.

На додаткову сесію вже зареєструвалися 25 333 учасники. З-за кордону складатимуть тест 3 623 випускники. Андрій Вітренко зазначив, що участь у додатковій сесії братимуть ті, хто з поважних причин не зміг потрапити на основну сесію. За його словами,  завдання на основній та додатковій сесії будуть різнитися. 

Нагадаємо, основна сесія Національного мультипредметного тесту тривала з 22 липня до 04 серпня. Вперше в історії України масове тестування проводили онлайн. Випускники складали тести із 3-х предметів:  української мови, математики та історії України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini