18 Квітня, 2024, 15:02

500 ветеранів та ветеранок скористалися грантовою програмою створення та розвитку власного бізнесу

В Україні вже понад рік діє програма грантової підтримки ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин щодо створення та розвитку власного бізнесу. На сьогодні цією програмою скористалися вже 500 ветеранів та ветеранок.

Такі дані під час обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучила Олена Мельник, заступник директора Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Ветеранів та ветеранок.

«З наших останніх проєктів хочу звернути увагу на тому, що на сьогодні, з квітня минулого року, реалізується програма грантової підтримки ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, де є можливість отримати від 250 тисяч до одного мільйона гривень на створення або розвиток власного бізнесу.  Умови цієї програми є настільки лояльними, що створивши бізнес, працюючи, найнявши персонал, кошти, які сплачуються за рахунок платежів податків заробітної плати, йдуть в погашення отриманого гранту. Досить цікаві умови. На цей час 500 ветеранів та ветеранок і членів родин скористалися такою програмою», – зазначила вона. 

За словами Олени Мельник, спектр видів бізнесу, які відкривають ветерани в рамках грантової програми, різноманітний. Окрім торгівлі, це і виробництво, створення хабів, пекарень, кав’ярень, поліграфічної промисловості, майстерень.

Вона висловила сподівання, що надалі гранти для ветеранів та ветеранок матимуть більш потужний розвиток.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini