Володимир Кудрицький, голова правління НЕК Укренерго, Медіацентр Україна - Укрінформ
Володимир Кудрицький, голова правління НЕК Укренерго, Медіацентр Україна - Укрінформ
9 Грудня, 2022, 14:29

5 грудня ворог випустив 70 ракет по енергосистемі, завдяки ППО атака не мала таких руйнівних наслідків, як попередні — «Укренерго»

Триває відновлення після ракетної атаки 5 грудня, коли ворог випустив 70 важких ракет по енергетичній системі України. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Знову був масований удар: 70 важких ракет по нашій енергосистемі. Були пошкоджені як об’єкти, якими управляє „Укренерго“ — це магістральні підстанції, зокрема і на півдні нашої держави, що спричинило досить тривалі обмеження енергопостачання на Одещині, — так і електростанції. В результаті ударів декілька електростанцій спочатку були вимушені припинити виробництво електроенергії. Зараз поступово ми намагаємося відновити генерацію на теплових електростанціях, привести її до тих показників, які були до останньої атаки. У цілому енергосистема ввійшла у стабільній режим функціонування досить швидко, не була розбалансована», — повідомив Кудрицький.

Голова правління НЕК «Укренерго» відзначив видатну роботу сил ППО України. 

«Хотів би відзначити в цей раз особливо вдалу, видатну роботу наших сил протиповітряної оборони. Вдалося збити навіть більший відсоток ракет, ніж раніше. Це було важливим фактором того, що остання атака не мала таких руйнівних наслідків, як деякі попередні. Без вкладу наших сил ППО в захист об’єктів критичної інфраструктури енергетики не змогли би так справлятися з цими масованими атаками», — заявив Кудрицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini