Фото: minre.gov.ua
2 Квітня, 2022, 15:14

5 665 дітей, які перебували під опікою держави, евакуйовано. Із них 3245 — за кордон  — Дар’я Герасимчук

Під час російсько-української війни було евакуйовано 80 закладів Мінсоцполітики, де перебували діти, позбавлені батьківського піклування, або діти, які мають статус “дитини-сироти”.  Такі результати роботи Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану.  Про це розповіла Радник-уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук під час  брифінгу у Медіацентрі «Україна». 

«Також було евакуйовано 1454 сім’ї дитячих будинків сімейного типу, прийомні сім’ї або сім’ї опікунів та піклувальників.  Ще евакуювали 19 закладів в підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я. Це Будинки дитини. 115 —  закладів Міністерства освіти. І власне всього, в загальному, 5665 дітей, які перебували під опікою держави було евакуйовано. Із них 3245 дітей було евакуйовано за кордон»,  – додала Герасимчук.  

Посадовець уточнила, що це дані станом на 28 березня. Також вона зазначила, що досі є труднощі з евакуацією дітей у Херсонській, Миколаївській, Чернігвській, Харківській, Київський та Донецькій областях. Нині йдуть домовленості щодо відкриття там  гуманітарних коридорів.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm