Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
30 Березня, 2023, 13:20

400 рятувальників були залучені до ліквідації наслідків негоди в Україні – речник ДСНС

Протягом двох днів 29-30 березня у нас залучалося понад 400 рятувальників та понад 100 одиниць техніки для ліквідації наслідків негоди.

Таку інформацію озвучив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«За цей період було врятовано одну особу. Відбуксовано 63 одиниці техніки, які застрягли на дорогах та не могли продовжити рух через слизьку дорогу. Прибрано 64 дерева, які були повалені на проїжджу частину доріг, демонтовано 5 частин зірваних вітром покрівель та декілька рекламних конструкцій, що загрожували людям, які могли опинитися поруч», – зазначив речник ДСНС.

Водночас Олександр Хорунжий додав, що найбільше сили рятувальників були залучені в Вінницькій, Житомирській та Черкаській областях. 

В Одеській області за словами, пресофіцера ДСНС,  рятувальникам вдалося врятувати життя жінці, яка стала жертвою негоди.

«В одеській області 29 березня близько 14 години внаслідок поривів вітру, налипання мокрого снігу було повалено дерево, яке, на жаль, придавило жінку. Рятувальники прибули на місце, демонтували дерево, витягли з-під нього жінку і передали її бригаді швидкої допомоги. З важкими травмами її було доставлено до місцевої лікарні».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini