20 Січня, 2023, 16:06

350 млрд збитків від війни — це занижений прорахунок; якщо не допомогти Україні зараз, витрати партнерів матимуть набагато більшу ціну — Мезенцева

Якщо не допомогти Україні якомога скоріше, витрати її партнерів будуть мати набагато вищу ціну: цю тезу неодноразово повторювали спікери на Всесвітньо економічному форумі у Давосі. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила народний депутат України, голова постійної делегації ВРУ в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Мені сподобалася одна теза, яку повторили багато спікерів із фінансового сектору, сектору економіки, які підраховують збитки. Ми знаємо, що 350 млрд збитків — це прорахунок трохи занижений від Світового банку. Цифра від України є набагато вищою. Але цікавою заключною думкою Форуму стало те, що якщо Україні не допомогти прямо зараз в постачанні вагомого військового оснащення, в економічній сфері, підтримати подальші санкції, запустити механізми компенсації і створити спеціальний трибунал за злочин агресії, — всі витрати будуть мати набагато більшу ціну, якщо наші партнери будуть відтерміновувати такі рішучі кроки і таку допомогу», — розповіла Мезенцева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini