Брифінг: Особливості роботи Західного регіонального управління Держприкордонслужби напередодні Великодніх свят
13 Квітня, 2023, 13:20

3 тис. осіб завернули впродовж березня прикордонники на Львівщині в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні

Серед них виявлено 170 ухилянтів, які намагалися виїхати з України з підробленими документами. В основному це фейкові довідки військово-лікарської комісії, а також низка інших документів, які б мали надавати право на перетин державного кордону, про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповів Іван Баран, підполковник, начальник відділу прикордонного контролю 7 прикордонного загону. 

“У березні прикордонники виявили 68 випадків спроб незаконно ввезти в Україну товарів на суму понад 1 млн грн. Крім того, на кордоні зупинили 17 спроб контрабанди з України зброї і боєприпасів. Загалом виявлено майже 200 штук боєприпасів, які намагалися вивезти за кордон. Зараз цими випадками займається поліція”, – Іван Баран, підполковник, начальник відділу прикордонного контролю 7 прикордонного загону. 

Загалом протягом березня український кордон з Польщею перетнули майже мільйон громадян. У зв’язку із великодніми святами українці повертаються додому. Зараз на кордоні дещо зріс потік громадян на в’їзд в Україну. Частина з них знову виїжджатиме за кордон. Тому в найближчі дні на кордоні очікується збільшення черг на виїзд з України. Також перетнути кордон з Польщею на Львівщині можна через наступні пункти пропуску: «Угринів – Долгобичув», «Грушів – Будомєж» та «Смільниця – Кросьцєнко».

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini