30 Травня, 2022, 13:01

262 тисячі українців отримують допомогу по безробіттю — директорка Державного центру зайнятості України

308 тисяч безробітних українців нині зареєстровано у Державному центрі зайнятості, з них 262 тисячі отримують допомогу.  Про це розповіла під час брифінгу у Медіацентрі Україна директорка Державного центру зайнятості України Юлія Жовтяк.

«Немає у нас офіційної статистики скільки на сьогоднішній день людей знаходиться в простої на підприємствах, і скільки людей працює дистанційно. Справа в тому, що досить багато людей переїхали за кордон, або зараз працюють на Західній Україні,  і вони працюють дистанційно. І тому є така велика розбіжність в тому, що мільйони людей отримали статус внутрішньо переміщеної особи, але їх немає на обліку в службі зайнятості»,  — розповіла Юлія Жовтяк.

За її словами, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну через Державний центр зайнятості працевлаштувались майже 70 тисяч українців. Також вона зазначила, що 1% підприємств  в Україні не зможуть відновити роботу, бо повністю зруйновані. Водночас, побільшало малого та середнього бізнесу, який відновив роботу. 

«Ще місяць тому, 40 або 50% малого та середнього бізнесу не працювали. На сьогоднішній день є нова інформація, що приблизно 5-7% не працюють»,  — розповіла директорка Державного центру зайнятості України 

Юлія Жовтяк також зазначила, що Уряд та Державний центр зайнятості  готують нові програми для створення малого та середнього бізнесу. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini