31 Жовтня, 2023, 17:09

25% громадських організацій України не реалізували жодного проєкту від початку повномасштабного вторгнення – результати дослідження 

Чверть громадських організацій не змогли реалізувати жодного проєкту від початку великої війни. Про це свідчать результати дослідження компанії 4Service у межах проєкту “Фенікс” на запит фонду Східна Європа. 

“Фінансування – це важливо, але це не єдина проблема, яку зазначили наші респонденти. Одна з проблем, яка на сьогодні турбує величезну кількість ГО – це відсутність кадрів. 80% респондентів сказали про те, що шалено не вистачає програмних менеджерів, менеджерів з моніторингу та оцінки, фінансових менеджерів”, – повідомив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа під час брифінгу у Медіацентрі Україна. 

Це пояснюється тим, що чимала кількість фахівців виїхали з країни через велику війну. Втім, у Фонді Східна Європа вважають, що таку проблему можна також розглянути, як можливість для створення нових робочих місць та підготовку для нових спеціалісті, приміром, у ВНЗ. 

Основним завданням дослідження було дізнатися потреби та проблеми ОГС, а також їхню роль та місце у процесі відбудови країни. Загалом під час проведення дослідження компанія 4Service опитала 621 представника громадських та благодійних організацій України. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini