фото facebook Укравтодор
6 Травня, 2022, 12:30

24 тисячі кілометрів українських доріг зруйновані через напад росії — Укравтодор

Через російську агресію в Україні зруйновані 24 тисячі кілометрів доріг, з них 9 тисяч — це шляхи державного значення. Постраждали й понад 300 штучних споруд, передусім, мостів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко. За його словами, займаються відновленням пошкодженої інфраструктури, зокрема, на звільненій від окупації Київщині.

«Основне завдання зробити проїзди там, де зруйновані мости. Ми встановили вже 30 тимчасових споруд, якими можна рухатися. Розчистили 750 кілометрів доріг у різних містах, зокрема, і на дорогах державного значення. На Київщині розчистили 220 кілометрів доріг комунального значення, йдеться про Ірпінь, Бучу, Гостомель. І ще 260 кілометрів шляхів державного значення. Встановили 17 тимчасових споруд, а над відновленням ще 2-х саме зараз працюємо», — каже Андрій Івко.

Пріоритети щодо відновлення визначають спільно зі Збройними силами України та військовими адміністраціями. Саме вони повідомляють, які дороги чи мости потрібні для військових і гуманітарних потреб.  

«Коли Чернігівську область звільнили, то ми за тиждень відновили туди сполучення, щоб поїхали колони з допомогою. Спілкуємося кожен день  з усіма і працюємо цілодобово 24 на 7», — розповів перший заступник голови Укравтодору.
Також за словами Андрія Івка, вже повністю відновили рух трасою Київ—Чоп та Київ—Ковель—Ягодин.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini