27 Червня, 2022, 14:30

230 тис. абітурієнтів зареєструвалися на складання мультипредметного тесту, з них 40 тис. — закордоном — перший заступник Міністра освіти і науки України

230 тисяч абітурієнтів цього року зареєструвалися на складання мультипредметного тесту (аналогу ЗНО — ред.), з них 40 тис. — закордоном. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Андрій Вітренко, перший заступник Міністра освіти і науки України. 

«40 тисяч дітей виявили бажання проходити мультипредметний тест за територією України. Ніколи ще такої підтримки не було. Близько 20 країн Європи, близько 40 міст погодились прийняти наших дітей, погодились допомогти з проведенням національного мультипредметного тесту, використовуючи власні ресурси: і людські, і матеріальні. Там будуть забезпечуватись правила безпеки, буде чергувати і поліція, будуть чергувати медичні служби», — зауважив Вітренко. 

Також за словами першого заступника Міністра, нині відкрита реєстрація у кабінеті абітурієнтів, які вступають до навчальних  закладів на базі 9 класу. Там вже зареєструвались понад 11 тисяч школярів.  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini