Фото з відкритих джерел
17 Січня, 2023, 17:22

229 км кордону з білоруссю на Рівненщині непорушні: зміцнюємо обороноздатність, пріоритетом є оборона АЕС — начальник ОВА

Наразі не зафіксовано скупчення ударних угруповань сил противника по той бік кордону білорусі з Рівненщиною. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

«Наша задача — це обороноздатність країни на кордоні з білоруссю на Рівненщині. 229 км кордону на сьогоднішній момент непорушні. Скупчення живої сили противника або ударних угруповань техніки по той бік кордону не зафіксовано. Але це не означає, що найближчим часом — тижні, місяці — ситуація не може змінитись. В координації з оперативним угрупуванням військ „Волинь“ ми зміцнюємо обороноздатність: в першу чергу це фортифікаційні та інженерні споруди, поля мінування, підготовка всього ландшафту до зустрічі ворога», — повідомив начальник ОВА.

Окремо Коваль розповів про оборону Рівненської атомної електростанції. 

«Маємо досвід Енергодару, Чорнобильської АЕС. Усі уроки винесені, тому сьогодні оборона АЕС — пріоритет № 1. Це найбільший роботодавець західної України: 7700 працівників мають робочі місця. Місто Вараш — це місто-супутник, місто енергетиків, для нас дуже важливо мати там стабільність, спокій. Оборона підготовлена, чітко розуміємо, як відбувається комунікація між всіма силами оборони», — повідомив начальник ОВА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini