8 Червня, 2022, 13:55

195 тисяч заяв на відновлення пошкодженого житла подали українці через «Дію» — Міністерство цифрової трансформації

Українці подали через «Дію» 195 тисяч заяв на відновлення пошкодженого майна. Йдеться щонайменше про 540 тисяч людей, які втратили домівки. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік. За його словами, з цими даними вже працює Міністерство інфраструктури та місцева влада. 

«Оскільки держава і органи місцевого самоврядування будуть відбудовувати, приводити до ладу ці домівки, то «Дія» стає способом контакту з їхніми власниками. Адже багато людей  ще не в тих населених пунктах, де є їхнє пошкоджене житло», — розповідає Мстислав Банік.

Також за його інформацією, 505 тисяч українців згенерували через «Дію» довідку про статус внутрішньо переміщеної особи.  Ще 180 тисяч зареєструвалися для отримання статусу безробітного. За словами Мстислава Баніка, іншими сервісами, які запускають на порталі, теж користується чимало українців. 
«Зараз маємо 17,5 млн унікальних користовачів. Перед 24 лютого у нас було 16,5 млн. Мільйон приросту — це середня швидкість зростання «Дії». Тобто багато людей просто продовжили користуватися порталом, знайшли нові сервіси, які їм були необхідні», — запевняє керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini