фото з сайту Освітній омбудсмен України
7 Червня, 2022, 13:34

218 тис. абітурієнтів підтвердили реєстрацію на складання мультипредметного тесту. З них 26 тис. — з-за кордону — нардеп Бабак

Реєстрацію на складання мультипредметного тесту вже підтвердили 218 тис. абітурієнтів. З них: 192 тис. з України та близько 26 тис.  з-за кордону. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів  голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак. За його словами, спершу на складання мультипредметного тесту зареєструвалися  близько 400 тис. осіб. На них чекають дві верифікації, під час яких абітурієнти мають підтвердити участь у тестуванні. Одна — завершується сьогодні, наступна — триватиме із 21 червня до 7 липня.

«Зараз діти вказують, де і коли хочуть складати тест, а з 21 червня кожен з них отримає запрошення у конкретний пункт тестування», — розповів Сергій Бабак.

За його інформацією, попри війну, кількість охочих вступити до вищого навчального закладу цього року не надто відрізняється від минулорічних показників.
Нагадаємо, через повномасштабне вторгнення росії, ЗНО відбудеться в форматі мультипредметного тесту. Абітурієнти одночасно складатимуть залік із  трьох предметів: української мови, математики та історії України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini