Фото Медіацентр Україна – Одеса: Дмитро Плетенчук, начальник пресслужби тактичної групи “Грім”
18 Квітня, 2023, 12:57

18 квітня російська армія знову обстріляла Херсон  —  одна людина загинула, 6 поранено

\Останнім часом випадків ураження було дедалі менше. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна —  Одеса розповів Дмитро Плетенчук, начальник пресслужби тактичної групи “Грім”.

«Випадків ураження дедалі менше проте, на жаль, 18 квітня приблизно о 10 ранку ворог знову обстріляв Херсон, росіяни поцілили прямо по центру міста. Одна людина загинула, 6 в лікарні. Зараз не можна сказати, чим саме вони ударили, тому що ще не минула загроза обстрілу, і ще не працювала оперативно-слідча група», —  розповів офіцер.

Він додав, що росіяни продовжують обстрілювати Херсонщину майже з усіх видів зброї —  гармати, гаубиці, танки, великокаліберні міномети, реактивні системи залпового вогню, дрони, а також авіацію. 

«Авіація застосовується для обстрілу населених пунктів вздовж правого берега Дніпра, Це сільська місцевість. Б’ють навмання, використовуючи крилаті авіаційні бомби», —  зазначив Плетенчук.

Офіцер також додав, що не дивлячись на загрози, люди повертаються у Херсон. 

«Це не дуже добре, тому що безпечних локацій в місті немає. І коли бачу людей з дітьми, в мене виникає питання —  навіщо? В населенні пункти біля Херсону люди теж повертаються. Як я бачу, вони облаштовують теплиці, теплиці, намагаються повернутися до нормального побуту», — додав Плетенчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini