3 Серпня, 2022, 12:45

131 цивільна особа загинули, 590 — поранені у Миколаєві від початку війни — мер міста про жертв та руйнування внаслідок російських обстрілів

131 цивільна особа загинула, серед них і 1 дитина, 590 людей, зокрема 7 дітей,  дістали тяжкі поранення внаслідок ворожих обстрілів Миколаєва. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив мер міста Олександр Сєнкевич. 

За його словами, від 24 лютого місто вже зазнало збитків на 758 млн грн. 

«Це збитки які ми можемо поремонтувати. Є об’єкти які неможливо поремонтувати, їх можна тільки заново збудувати. Їх ми не рахуємо, бо необхідна кошториста документація, а балансова вартість не є дійсною», — розповів Сєнкевич. 

Загалом, від початку повномасштабного наступу росіян, в місті постраждали 49 закладів освіти, 16 закладів культури, 15 медичних установ та 12 спортивних об’єктів.  Руйнувань зазнали понад  500 багатоповерхівок та 700 приватних будинків. 

Міський голова також повідомив, що обов’язкова евакуація для жителів поки не планується, однак закликав миколаївців за будь-якої можливості покинути місто через загрозу подальших обстрілів. 

«Краще поїхати кудись і, можливо, страждати від того, що живеш у спортзалі чи якомусь гуртожитку, але залишитись живим, ніж потрапити під ракетний обстріл і загинути в своїй хаті у місті Миколаєві. Тож, рекомендую всім покинути місто, бо кількість обстрілів не зменшується», — пояснив міський голова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini