Енергетики Житомирщини завершують процес відновлення електропостачання після російських атак на енергетичну інфраструктуру області. 100% населення вже мають електроенергію, нині ремонтні бригади підключають до живлення промислові райони.
19 Жовтня, 2022, 13:47

100% населення області вже зі світлом, однак місцева влада просить економити — голова Житомирської ОВА про ситуацію з електропостачанням після обстрілів

Енергетики Житомирщини завершують процес відновлення електропостачання після російських атак на енергетичну інфраструктуру області. 100% населення вже мають електроенергію, нині ремонтні бригади підключають до живлення промислові райони. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко. 

Водночас, Житомирщина наразі частково користується електроенергією, яку їй передають сусідні області. 

«До вчорашнього прильоту ми віддавали частину нашої електроенергії на столицю, також відключаючи електротранспорт, і зовнішню рекламу. Тепер нам допомагають з електроенергією сусідні регіони. Я хочу подякувати сусіднім областям,які допомагають нам в такий непростий час», — сказав очільник ОВА.  

Місцева влада закликає і жителів, і підприємства області серйозно поставитись до прохання економити електрику, особливо у періоди пікового навантаження на мережу. Наразі поліція області фіксує підприємців, які ігнорують заклики вимкнути освітлення зовнішньої  реклами. 

«Ми будемо проводити профілактичні бесіди. У нас законодавством не передбачена відповідальність, тому ми знайдемо можливість донести до підприємців, чому необхідно економити електроенергію», — запевнив Віталій Бунечко. 

За його інфомацією, жителям області минулого тижня вдалось зменшити споживання електрики на 10%.  

Нагадаємо, 18 жовтня росіяни обстріляли об’єкти енергетичної інфраструктури області, 2 людей зазнали поранень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini