Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
21 Листопада, 2022, 13:25

10 день після визволення Херсона: місто обстрілюють, ситуація важка, але життя повертається – Сергій Хлань

Станом на десятий день після визволення Херсона окупанти обстрілюють місто, ситуація в ньому залишається складною, проте поступово відновлюють роботу основні служби та структури. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Окупанти проводять хаотичні обстріли, які лунають і по об’єктах цивільної інфраструктури, і по житлових будинках. Сьогодні вночі в Херсоні було гучно – повідомляють, що окупанти влучили в мікрорайон Острів та в житлові будинки. Вчора стріляли по мікрорайону Острів, але ці постріли були в район судозаводу. Сьогодні повідомляють, що це відбулося в житлових масивах, центр міста також потерпав від обстрілів. Офіційної інформації по постраждалих поки що немає. Вчора було троє загиблих і були поранені. Тому ситуація занадто важка і складна. До цього додається те, що в місті тривають роботи з розмінування”, – пояснив Хлань.

Депутат повідомив, що з кожним днем Херсон повертається до життя. У місті досі немає електрики, проте генераторами допомагають як вся Україна, так і міжнародні благодійні організації. Триває відновлення мобільного зв’язку. Починають працювати медичні заклади, ДСНС, комунальні служби. Повернулися торгова мережа АТБ, відділення Укрпошти та Ощадбанку. Відновлюється пасажирське транспортне сполучення.

“Запущено залізничний вокзал, перший потяг прибув до міста Херсона в суботу. Це Потяг Єдності – благодійна акція, яка була анонсована ще напередодні звільнення Херсона. Він буде курсувати через день до Херсона і з міста. Анонсується, що запускається автобусне сполучення з автовокзала міста Херсон до Одеси”, – розповів Сергій Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini