Ольга Ковальчук, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області
Ольга Ковальчук, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, Медіацентр Україна
30 Серпня, 2022, 15:51

1 вересня поліція посилить патрулювання поблизу навчальних закладів — Головне управління Національної поліції у Львівській області

1 вересня поліція Львова посилить патрулювання поблизу шкіл та інших навчальних закладів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила капітан поліції, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області Ольга Ковальчук.

«1 вересня — це день, коли потрібно звернути особливу увагу на безпеку наших громадян, на безпеку наших дітей. За кожним навчальним закладом буде закріплений певний працівник поліції, який має спостерігати впродовж дня за обстановкою всередині та поблизу школи», — розповіла Ольга Ковальчук.

За її словами, місцеві відділи освіти рекомендували школам утриматися цього року від проведення масових урочистостей. Поліція ж, зі свого боку, закликає батьків не поширювати у соцмережах інформацію, яка може стосуватися проведення заходів до 1 вересня. Також, як наголосила начальник відділу ювенальної превенції, у поліції вкотре нагадують не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini