Фото: Роман Балук
24 Травня, 2023, 15:46

1 млрд грн заробив Львів на е-аукціонах з продажу комунальної власності. Це найкращий результат серед інших міст України

Ефективність управління об’єктами, які належать місту, зросла завдяки онлайн-аукціонам у державній електронній системі Прозорро.Продажі. Вони відбуваються онлайн, забезпечують рівні умови для всіх учасників і захищені від корупційних ризиків –  зазначив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Сергій Бут, СЕО Прозорро.Продажі. Онлайн-аукціони на цій платформі відбуваються із 2018 року. За цей час до бюджетів різних рівнів вдалося залучити 9 млрд грн і один із них – це внесок Львова.

“На електронних аукціонах неможливо вплинути на процес ззовні, і місто отримує реальні гроші за цей об’єкт стільки, скільки готовий заплатити ринок. Минулого року місто з продажу і оренди комунального майна отримало 55 млн грн. А станом на сьогодні в нас 63 млн. Тобто, очевидне пожвавлення ринку. Ми відзначаємо зростання на 30% вартості об’єктів щодо стартової ціни, також зросла кількість учасників аукціонів”, – розповіла Інна Свистун, керівниця управління комунальної власності ЛМР.

Найдорожчим лотом для Львова виявилося нежитлове приміщення у центрі міста, площею понад 400 кв.м, яке продали за 116 млн грн. За словами Інни Свистун, на сьогодні продано близько 10% об’єктів комунальної власності Львова.

Від початку повномасштабного вторгнення онлайн-аукціони Прозорро.Продажі з приватизації державного і комунального майна допомогли заробити до бюджетів різних рівнів понад 2,4 млрд грн.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini