8 Серпня, 2023, 12:08

Немає двох однакових поранених військовослужбовців, навіть якщо їх поранення ідентичні

Задля ефективної реабілітації необхідно “включити” бійця в роботу. Для цього потрібен комплексний підхід лікарів. Адже поранення, яке отримав військовий може бути не лише фізичним, а й психологічним і лікувати їх потрібно спільно. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Сергій Крижановський, головний лікар реабілітаційної клініки. 

“Ідея мультидисциплінарної, або її також можна назвати мультикомпонентною, реабілітації полягає в комплексному об’єднанні спеціалістів різних напрямків, таких як неврологи, травматологи, фізіотерапевти, реабілітологи, психологи та багато інших”.

Сама ж реабілітація здебільшого залежить від військовослужбовця, який отримав поранення. Якщо боєць вмотивований на роботу, то результат буде оперативним і позитивним. Станом на зараз у реабілітаційній лікарні підтримку можуть отримувати 16 військових одночасно. Процес триває близько двох тижнів і це доволі інтенсивний курс мультидисциплінарної реабілітації, яку забезпечують лікарі різних спеціальностей. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ проінформував Сергій Крижановський, головний лікар реабілітаційної клініки. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini