Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна - Укрінформ, 21 липня
21 Липня, 2022, 13:06

Жителі Миколаєва відмовляються від винагороди за зрадників, допомагають безкоштовно, за добу понад 90 повідомлень – Кім

На початку тижня голова Миколаївської ОВА Віталій Кім пообіцяв винагороду 100 доларів за інформацію, яка допоможе ловити коригувальників російського вогню у Миколаївській області. Про результати поки звітувати зарано, але робота триває. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації. 

«Про результати роботи протидії коректувальників вогню поки рано. Більшість громадян навіть відмовляються від запропонованої фінансової допомоги і надаються інформацію на канал щодо потенційних коректувальників чи навідників. Ця інформація перевіряється. Думаю, за тиждень вже можна буде повідомити про результати», – сказав він. 

За останню добу надійшло близько 96 повідомлень про можливих зрадників. Однак, не всі вони носять інформаційний характер. 

Нагадаємо, раніше Віталій Кім повідомляв, що росіяни через телеграм-канали підкуповують українців, щоб ті коригували вогонь ворога на території області. Платять за це, за словами Кіма, «якісь копійки» – 1-1,5 тис. гривень. При цьому вербувальники обіцяють навідникам повну анонімність, яку не можуть забезпечити. Українські військові все одно їх «потихеньку ловлять».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini