Фото - Харківський Медіа Хаб: заступник начальника ХОВА Є. Іванов
7 Листопада, 2023, 15:29

Заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов розповів про хід відновлювальних робіт на Харківщині

Днями у Харківському Медіа Хабі відбувся черговий брифінг офіційного Медіа центру Харківської обласної військової адміністрації за темою «Відновлювальні роботи в Харківській області». Спікером виступив заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов.

Посадовець розповів, що впродовж поточного року для ліквідації наслідків російської агресії на Харківщині з відповідного фонду було виділено 1 млрд 162 млн гривень.

-Ці кошти були виділені безпосередньо на об’єкти та на закупівлю техніки для громад області, – підкреслив заступник начальника ХОВА.

За словами Євгена Іванова, в пріоритеті залишається відновлення житлового фонду та об’єктів соціальної та критичної інфраструктури.

На даний момент на Харківщині відновлюється 62 об’єкти за рахунок Фонду ліквідації наслідків російської агресії, 1 – з місцевого бюджету. Тривають роботи на 48 пошкоджених багатоповерхівках, на завершальній стадії перебуває 12 об’єктів, завершені роботи на 4 житлових об’єктах області.

-Створені 4 проєкти на відновлення закладів освіти на суму 150 млн гривень. На трьох з них вже ведуться роботи, ще на одному триває процедура отримання дозволу на виконання будівельних робіт та підготовка технічної документації. Роботи на цих об’єктах розраховані до серпня 2024 року, – зазначив спікер.

За  рахунок державного та місцевого бюджетів на загальну суму 131 млн гривень реалізується 8 проєктів відновлення закладів охорони здоров’я, які були пошкоджені внаслідок бойових дій, які велися на Харківщині. На суму в 60 млн гривень будуть проведені роботи в двох адміністративних будівлях області. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini