5 Червня, 2024, 14:04

Зараз росія тестує репресивну машину, аби уникнути мобілізаційних бунтів – Вадим Денисенко

Мобілізаційні бунти буде зробити набагато тяжче, тому що вони відбуватимуться в зовсім іншій формі. Зараз в рф тестується вся репресивна машина, щоб бунтів як таких не було.

Таку думку висловив політолог Вадим Денисенко під час презентації в Медіацентрі Україна – Укрінформ результатів соціологічного дослідження, проведеного на території рф.

Так, відповідаючи в ході опитування на питання про те, чи відбувається сьогодні в рф мобілізація, 40% росіян відповіли ствердно. При цьому 50% сказали, що ні або скоріше ні, 10% – не мали відповіді на це питання.

«На жаль, тут ситуація така, що ми повинні розуміти, що росія протягом останніх двох років з великої мобілізації осені 2022 року зробила величезну масу висновків, і вона перевела всю свою мобілізаційну машину в електроенне русло. На сьогодні вони дотестовують електронні повістки для призовників. На жаль, ми повинні розуміти, що повторення осені 2022 року  з масовими протестами, виступати не буде по одній простій причині – все сховане через електронні повістки, через сайт “госуслуги”, і все це буде йти значно повільніше й тихіше, ніж це відбувалося в 2022 році», – пояснив Вадим Денисенко. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini