Марина Мартиненко
14 Листопада, 2023, 19:41

Західні партнери постачають в Одеську область рятувальну техніку, але і вона страждає від російських ракет 

З початку повномасштабного вторгнення ДСНС в Одеській області отримала десятки одиниць техніки від західних партнерів України.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла речниця ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.

“Буквально за останні декілька місяців ми отримали понад 20 одиниць різної техніки для рятувальників від наших закордонних партнерів,  фонду Говарда Баффета. Чекаємо ще 10 одиниць техніки. Дякуємо нашим партнерам. Це рятувальна техніка: автоцистерни, автопідйомники. Вона потім працює при всіх надзвичайних ситуаціях – пожежах, розбору завалів після прильоту ракет окупантів”, – зазначила  речниця ДСНС в Одеській області. Вона додала, що таку техніку часто передають пожежно-рятувальним станції в регіоні, які відкривають місцеві громади.

Мартиненко додала, що нещодавно ДСНС отримала автоцистерну на 12 тонн від західних партнерів. Наразі це найбільша автоцистерна в Одеському регіоні. Втім речниця зазначила, що рятувальна техніка також страждає від агресії російської федерації.

“Нещодавно в Білгород-Дністровському району наші рятувальники працювали після ракетного удару російських окупантів. Коли зазвучала повторна повітряна тривога, люди змогли сховатися в укриття, а от дві одиниці техніки постраждали”, – підсумувала Марина Мартиненко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini