Фото з відкритих джерел
24 Лютого, 2023, 14:50

За рік щонайменше 57 осіб у Криму отримали політично вмотивовані вироки з сумарним терміном позбавлення волі 699 років і 9 місяців — Крим SOS

Після 24 лютого 2022 року Крим став не лише плацдармом для повномасштабної війни, а й плацдармом для злочинів, які вчиняють росіяни і на материковій частині України, і на півострові. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив аналітик Крим SOS Євгеній Ярошенко.

«Насамперед чимало цивільних мешканців, яких викрадали російські силові структури у Херсонській та Запорізькій областях, потім опинялися на території Криму. За даними місцевих кримських правозахисників, у Сімферопольському СІЗО перебувають мінімум 110 цивільних осіб, яких окупанти примусово вивезли з південних регіонів України. Абсолютна більшість з них там утримується без жодних обвинувачень у кримінальних правопорушеннях. Зростає кількість громадян України, які незаконно опиняються за гратами внаслідок політично вмотивованих обвинувачень. За рік повномасштабної війни мінімум 57 осіб отримали обвинувальні вироки із сумарним терміном позбавлення волі 699 років і 9 місяців», — повідомив Ярошенко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini