Фото Медіацентр Україна – Одеса: Володимир Пашевич, начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області; Марина Мартиненко, речниця Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області
28 Вересня, 2023, 14:24

За півтора року на Одещині створено 25 місцевих пожежно-рятувальних загонів у громадах

Всього в регіоні їх зараз 84. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Пашевич, начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

Він зазначив, що такі загони дуже допомагають у роботі Державній службі з надзвичайних ситуацій, адже часто прибувають на місце пожежі раніше. Тож фахівець закликав створювати такі підрозділи.

“Зараз їх вже 84, за 1,5 року їх було створено 25. І ми закликаємо створювати такі загони у територіальних громадах, вони нам дуже допомагають у роботі, особливо під час тушіння сухої рослинності. Окрім того, завдяки співпраці з донорами ми можемо оновлювати свій парк техніки, а застарілу передавати саме у такі загони”, – зазначив посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini