16 Серпня, 2023, 13:24

За пів року економічний ефект від діяльності НАБУ склав понад 1,6 мільярда гривень

Перше півріччя 2023 року відзначилося гучними викриттями – було викрито заступника міністра розвитку громад та територій на протиправній схемі отримання неправомірної вигоди щодо розподілу коштів, виділених на подолання наслідків ворожих атак. Також було викрито колишнього голову Фонду державного майна України, посадовців обласної ради та Тернопільської обласної військової адміністрації, народних депутатів, а також викрито масштабну корупціюу Веррховному суді.

На цьому під час презентації  в Медіацентрі Україна – Укрінформ підсумків роботи НАБУ та САП за І півріччя 2023 року наголосив  Директор НАБУ Семен Кривонос.

Водночас він зазначив, що економічний ефект від діяльності НАБУ склав у першому півріччі понад 1,6 мільярда гривень.

«Економічний ефект від діяльності НАБУ склав у першому півріччі 1 мільярд 678 мільйонів гривень. Але ці цифри свідчать і про те, що ми також маємо значний економічний ефект, і ця сума перевищує витрати на НАБУ, передбачені у державному бюджеті», – пояснив він.

Крім того Семен Кривонос зазначив, що НАБУ та САП на потреби Збройних сил, Сил оборони України було спрямовано майже два мільярди гривень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini