Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
29 Грудня, 2022, 20:15

За місяць в Україні зросла кількість пожеж: на 18,7% через порушення правил експлуатації теплогенеруючих агрегатів, на 4,3% через електроустановки — ДСНС

Через порушення правил пожежної безпеки під час використання електроустановок та теплогенеруючих приладів в Україні зросла кількість пожеж. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий.

«Збільшення кількості пожеж через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації теплогенеруючих агрегатів та установок — на 18,7%. І порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електроустановок: це і коротке замкнення, і використання подовжувачів, і ввімкнення після включення світла відразу багатьох потужних електроприборів, що призводить до пожеж. Є збільшення на 4,3% у порівнянні з минулим місяцем. Ситуація з пожежами напружена, але підрозділи ДСНС на місці. Більше 7 тисяч осіб чергує зараз в Україні і більше 2000 одиниць техніки. Ми реагуємо, але наголошуємо на правилах безпеки», — повідомив Хорунжий.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini