15 Серпня, 2023, 16:39

За минулу добу ворог 71 раз обстріляв Херсонщину, випустивши близько 300 снарядів  різного типу озброєння – Олександр Толоконніков

За минулу добу окупанти 71 раз обстрілювали територію Херсонщини. Загалом загарбники випустили близько 300 снарядів різного озброєння – це й авіабомби, БПЛА, танки, артилерія, міномети. Зазнали поранення внаслідок російської агресії 9 людей, наразі відомо, що один з поранених від отриманих травм помер у лікарні.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олександр Толоконніков, керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації.

«Сьогодні отримали сумну звістку, що чоловік, який вчора отримав поранення, сьогодні загинув, внаслідок важких поранень черевної порожнини. Він помер вже в лікарні», – зазначив він. 

За словами Олександра Толоконнікова, сьогодні росіяни продовжують обстрілювати майже всю прибережну зону території правобережжя Херсонщини. Так, наразі зі відомо про скидання ворожих авіабомб в Бериславському, Херсонському районах.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini