22 Вересня, 2023, 15:41

За минулу добу окупанти скинули 14 авіабомб на правобережжя Херсонщини  – Наталя Гуменюк

Ворог активізував свої удари по прибережних населених пунктах на правобережжі Херсонщини, зокрема у Бериславському та Херсонському районах. Так, за минулу бойову добу окупанти скинули 14 керованих авіаційних бомб, потужністю 500 кг тротилового еквіваленту. Такі дії свідчать про те, що ворожі війська використовують тактику випаленої землі.

На цьому наголосила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«І це говорить про те, що ворог використовує тактику випаленої землі, намагаючись таким чином зупинити Сили оборони. Не маючи розуміння, звідки  очікувати просування, вони намагаються нищити все, зокрема, атакуючи цивільну інфраструктуру, соціальну, промислову, все те, що може бути знищено таким потужним снарядом. Зокрема і приватні будинки, понад 20 приватних будинків вчора було знищено під час таких авіаційних ударів», – зазначила вона

Водночас Наталя Гуменюк повідомила, що посилений режим ворожих артилерійських обстрілів на Херсонщині призвів до того, що за вчорашню добу загинули 7 осіб, і 12 були поранені.

«Це говорить про те, що активізується терористична компонента ворожа з акцентом на цивільне населення. Для того, щоб вносити внутрішній розлад й імітувати нездатність Сил оборони захистити цивільне населення», – пояснила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini