27 Червня, 2023, 15:58

За минулу добу на Південному напрямку вороже військо зменшилося щонайменше на 11 окупантів та 11 одиниць техніки – Наталя Гуменюк 

Серед техніки окупантів, яку вдалося знищити українським воїнам, човни та важка артилерія.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила  Наталя Гуменюк, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України.

«Можу сказати, що за минулу добу на Південному напрямку нами відпрацьовані бойові завдання, внаслідок яких вороже військо зменшилося щонайменше на 11 рашистів, це підтверджені вже дані, і ще уточнюємо. І ще 11 одиниць техніки, серед яких і човни, за допомогою яких окупанти намагаються маневрувати і вишукувати нові позиції для своїх мінометних груп, і важка артилерія, якою ворог намагається атакувати правий берег і тероризувати мирне населення», – зазначила вона.

Як зазначила Наталя Гуменюк, українські військові продовжують бойову роботу. Водночас ворог продовжує тероризувати місцевих, використовуючи при цьому тактичну авіацію зі скиданням керованих авіабомб

Крім того, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України зауважила, що окупанти наразі знову вдались до тактики, коли бомблять окуповані території та звинувачують при цьому Сили оборони. 

«Тому що улюблена тактика терористів в тому, щоб налаштувати місцеве населення  перед просуванням Сил оборони в жорстку опозицію до Сил оборони. Для того, щоб люди не мали підґрунтя такого, не мали піднесеного стану в очікуванні Сил оборони. Вони намагаються максимально налаштувати проти Сил оборони. Це робота пропагандистська, але вона не включає в наших людей на тимчасово окупованих територіях жодних рефлексів, на які розраховує окупант, тому що люди знають, хто насправді їх бомбить», – пояснила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini