30 Березня, 2022, 14:55

За кошти IT-компаній, які співпрацюють з росією та білоруссю купують кулі для війни з Україною — І. Костів

Українські IT-фахівці закликають компанії та клієнтів покидати російський ринок, щоби ті  не були прямо чи опосередковано причетними до фінансування війни в Україні.  Про таке   під час  брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявив молодший віцепрезидент компанії GlobalLogic, керівник львівського офісу, Ігор Костів.

«Фактично, ті компанії, які зараз співпрацюють з росією і білоруссю, чи прямо чи непрямо, навіть в плані виплати податків, фінансують цю військову кампанію. Тобто, фактично за ваші кошти купуються кулі для того, щоби воювати з жінками і дітьми в Україні. Тому, якщо ви маєте це на серці, переводьте свій бізнес з росії, наприклад, в ту ж саму Україну, або Європу, або в інші країни світу, які не задіяні у війні, і  підтримайте таким чином нас, всю світову спільноту, в боротьбі з окупантом»,   — зазначив  Костів.

У свою чергу, СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський зауважив, що інвестиції, які IT-компанії з росії направлять в Україну працюватимуть виключно у мирних цілях. 

«Якщо ви все ще там, то краще дайте шанс українським компаніям, тому що за ваші інвестиції  тут ніхто не буде купувати зброю, яка потім нищить інфраструктуру і вбиває мирне населення», — підсумував  Веселовський.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm