Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Дмитренко, т.в.о. директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної військової адміністрації 
16 Серпня, 2023, 13:58

За часи роботи “зернової угоди” з портів Великої Одеси вийшло понад 1000 суден

Вони вивезли майже 33 мільйони тонн агропродукції. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олексій Дмитренко, т.в.о. директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної військової адміністрації.

“За 11 місяців роботи зернової угоди з портів Великої Одеси вийшло  понад 1000 суден з 32,9 млн тонн агропродукції – кукурудзою, пшеницею, соняшниковою олією, ячменем, ріпаком тощо. Судна прямували до країн Азії, Європи та Африки. І тільки за пів року 2023 року в портах Великої Одеси було перероблено 34, 4 тонни вантажів”, – розповів посадовець. 

Він додав, що після припинення дії “Зернової ініціативи” країна-агресор свідомо атакує портову інфраструктуру та зерносховища. пошкоджено та частково знищено сотні тисяч тонн продовольства, понад 30 об’єктів портової інфраструктури, 5 цивільних суден.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini