20 Травня, 2024, 12:40

З початку року в житловому секторі сталося понад 8,5 тисяч пожеж через неналежне використання електрогенераторів та резервних джерел живлення 

В житловому секторі з початку року значно зросла кількість пожеж, наразі їх кількість становить понад 8,5 тисяч. Вони, зокрема, пов’язані з активним використанням електрогенераторів та резервних джерел живлення.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Анатолій Шкарбута, заступник начальника відділу профілактичної роботи Управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України.

«З настанням такого періоду, коли ворог почав обстріли, зокрема це стосується цивільного населення і об’єктів критичної інфраструктури, кількість пожеж в Україні значно зросла, тому що люди почали використовувати і електрогенератори, і резервні джерела живлення. Для прикладу, в житловому секторі, який найбільше страждає, сталося з початку року більше 8,5 тисяч пожеж. Збитки від цих пожеж перевищили 4 мільярди гривень, загинули більш як 550 людей, близько 500 людей травмовано, на жаль, серед них є 38 дітей», – повідомив Анатолій Шкарбута. 

Він зазначив, що загалом з початку року сталося більш як 26 тисяч пожеж, без урахування житловий сектор. Пожежі виникають з різних причин, одна з основних – порушення правил експлуатації електрообладнання.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini