Фото Медіацентр Україна – Одеса: Світлана Назаренко, заступниця директора департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної військової адміністрації
26 Липня, 2023, 16:02

З початку року на Одещині було надано 37,5 тисяч соціальних послуг – військова адміністрація

Це були послуги з соціальної адаптації, інтеграції та реінтеграції, кризового втручання, консультування, супроводу сімей та осіб, що опинилися у складних життєвих обставинах. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Світлана Назаренко, заступниця директора департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної військової адміністрації.

Також вона зазначила, що 43, 8 тисячі осіб отримали такі соціальні послуги як “догляд стаціонарний”, “догляд дома”, “натуральна допомога”.

“За 6 місяців 2023 року майже 2,4 тисячі осіб отримали понад 22 мільйони гривень компенсацій за надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній та професійній основі”, – додала посадовиця.

Вона розповіла, що зараз у регіоні соціальні послуги надає 121 суб’єкт – надавач соціальних послуг.

“Також у планах створення Центрів Життєстійкості – дружніх, безбар’єрних просторів, на базі яких надаватимуться соціальні послуги, зокрема інформування, консультування та соціально-психологічна допомога. Вони допоможуть зміцнити волонтерський рух, а також адаптуватися ВПО та ветеранам.Також будуть створюватися ветеран хаби та координаційні центри підтримки цивільного населення”, – зазначила Назаренко.

Вона додала, що такі центри будуть координувати зусилля влади, громадських та міжнародних організацій та надавати допомогу ВПО, ветеранам та усім постраждалим від російської агресії.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini