9 Листопада, 2023, 14:47

З початку повномасштабного вторгнення відкрито 607 кримінальних проваджень щодо ліцензіатів системи «Шлях», 122 суб’єкти підприємницької діяльності позбавлені доступу до системи – ДПСУ

Однією з найбільш розповсюджених протиправних схем незаконного перевезення через кордон військовозобов’язаних громадян стало внесення даних в систему Укртрансбезпеки «Шлях». Так, відповідно до аналізу ліцензіатів системи, були помічені порушення, зокрема, спостерігалися факти, коли особи, які працевлаштовані на ту чи іншу фірму, виїжджають і не повертаються на територію України. За фактом правопорушень відкрито кримінальні провадження, а для низки суб’єктів підприємницької діяльності припинено доступ до системи.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив  начальник Управління боротьби з транскордонною злочинністю Адміністрації ДПСУ Юрій Ковальчук.

«З початку повномасштабної агресії нами було розпочато 607 кримінальних проваджень стосовно таких ліцензіатів – 50 минулого року, решта цього року. І періодично ми інформуємо щодо таких правопорушень Міністерство інфраструктури і безпосередньо саму Укртрансбезпеку. Налагодивши таку дієву співпрацю, за ініціативою Держприкордонслужби, було припинено доступ до системи «Шлях» 122 суб’єктам підприємницької діяльності. Тобто таким ліцензіатам обмежують доступ до системи, і фактично вони не мають змоги здійснювати міжнародні перевезення», – зазначив Юрій Ковальчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini