Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Лончак, директор департаменту освіти та науки Одеської обласної військової адміністрації
27 Липня, 2023, 15:51

З 1 вересня 2023 року на Одещині в очному форматі буде працювати 641 школа

Це 88% від загальної кількості. Такі дані на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса навів Олександр Лончак, директор департаменту освіти та науки Одеської обласної військової адміністрації.

“Можливість навчатися у традиційному форматі отримають понад 213 тисяч здобувачів освіти області, або 78 % від  їх загальної кількості. Серед них 21 622 першокласники. Також до закладів освіти області повернулося майже 9 тисяч здобувачів освіти, які навчалися дистанційно, перебуваючи за кордоном. За кордоном продовжують перебувати 40 286 осіб. Окрім того, до шкіл регіону зараховано понад 6500 переселенців”, – зазначив Лончак.

Він додав, що до початку навчального року заплановано провести будівельні роботи на 185 закладах освіти на суму 647 мільйона гривень.

“У 142 закладах загальної середньої освіти необхідно виконати роботи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту укриттів або придбати швидко споруджені захисні споруди цивільного захисту”, – додав посадовець.

Також Олександр Лончак зазначив, що кількість укриттів в закладах освіти області зросла.

“У вишах та закладах передвищої освіти 139 укриттів. У закладах професійно-технічної освіти – 39, у школах – 451 укриття, у дитячих садочках – 266. Водночас 50 % дитячих садочків у регіоні не мають приміщення, де можна було б розмістити укриття різного типу”, – додав посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini