17 Лютого, 2023, 17:31

Єврокомісія виділила 7 млн євро на «зелену» розбудову України, заплановано співпрацю між українськими та європейськими архітекторами — Комісар ЄС

Європейська комісія кооперуватиме з міськими радами України так, щоб втілення енергоефективних рішень при відбудові країни не заплуталися у бюрократії. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Комісар ЄС з питань навколишнього середовища, океанів та рибальства Віргініюс Сінкявічус.

«Ми виділили 7 мільйонів на зелену розбудову українських міст. Те, як виглядатиме Україна, буде залежати від проєктування, і це буде співпраця між європейськими та українськими архітекторами, які будуть проєктувати ці „зелені“ будинки, енергоефективні, сучасні проєкти для шкіл, дитячих садків. Ці кошти будуть передані у міські ради, ми будемо з ними кооперувати таким чином, щоби забезпечити, щоби ці процеси не заплуталися десь у бюрократії. Ми хочемо впровадити більше енергоефективних рішень, але доволі важким процесом є державні закупівлі. Тому ми хочемо підтримати міські ради у цих процесах, щоб вони швидко перейшли до реалізації цього проєкту», — повідомив Сінкявічус.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini