Дмитро Золотухін, експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки, Медіацентр Україна — Укрінформ
Дмитро Золотухін, експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки, Медіацентр Україна — Укрінформ
30 Січня, 2023, 19:44

Якщо у політика є проблеми у внутрішньополітичному становищі, він приїжджає в Київ, зустрічається з Зеленським і ситуація змінюється — експерт

Деякі західноєвропейські політики наразі відвідують Україну з метою покращити власне внутрішньополітичне становище. Таку думку під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ висловив експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки Дмитро Золотухін.

«Можна відслідкувати таку тенденцію: якщо у західноєвропейського політика відбуваються якісь проблеми у внутрішньополітичній адженді там, де він знаходиться, — коли він приїжджає до Києва, тисне руку Зеленському, з ним фотографується, то ситуація в медіа його країни змінюється. Люди почали сюди їздити за індульгенцією, і щоб покращити своє внутрішньополітичне становище. І це нормально, тому що абсолютно заслужено і логічно Зеленський був визнаний людиною року за версією декількох журналів. Комунікація політичних еліт взагалі говорила: „Ну, а хто ще? Назвіть прізвище?“ Я вважаю, що — так, українська позиція і історія стала гравцем у внутрішньополітичних процесах західних країн», — зазначив Золотухін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini