4 Вересня, 2023, 15:13

Ворожий вогневий натяк напередодні зустрічі диктатора країни-терористки з лідером Турецької Республіки: Наталя Гуменюк про нічну атаку дронів на Одещину

В ніч проти понеділка, 4 вересня, ворог здійснив масовану дронову атаку на Одещину. З 25 дронів, які були запущені, 17 були знищені. Зафіксовано влучання в цивільну інфраструктуру, яка потенційно задіяна в роботі «зернової ініціативи». 

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Удар безпілотниками був спрямований безпосередньо по цивільній інфраструктурі Подунав’я, це південний регіон Одеської області, де ворогу не дає спокою продовження роботи «зернової ініціативи», попри те, що в глобальних рамках вона обмежена», – зазначила вона і наголосила, що ворог зараз робить акцент на використанні безпілотних літальних апаратів, тому що є необхідність певною мірою економити ракети, запас яких в них все ж таки закінчується швидше, ніж вони його можуть поповнювати.

Водночас вона зауважила, що атака є «ворожим вогневим натяком» напередодні світової події політичного рівня – зустрічі путіна з президентом Туреччини.

«Зрозумілим є такий ворожий вогневий натяк, оскільки напередодні відповідної світової події політичного рівня, як зустріч диктатора країни-терористки і лідера Турецької республіки, це цілком імовірно як засіб впливу та певного шантажу, який росіяни дуже часто використовують», – пояснила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini