18 Жовтня, 2023, 16:13

Ворожі ракетоносії заведені в пункти базування, однак ракетна небезпека висока – Наталя Гуменюк

Загальна ситуація в Чорному морі залишається стабільною, ворог продовжує перебувати в тому районі, який вважає для себе безпосередньо, поки що, безпековим  – від східного узбережжя Криму до Новоросійська. Корабельне угрупування окупанта наразі частково згорнуте, так сьогодні фіксується 5 кораблів в Чорному морі  і 1 – в Азовському. Усі ракетоносії заведені в пункти базування. Утім ракетна небезпека наразі оцінюється як висока.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Але це не відміняє ракетної загрози. Тому що  ми пам’ятаємо, що вони здатні наносити удари з використанням ракет морського базування,  в тому числі і з бухт Новоросійська, вони таку практику вже мають. Тому Генеральний штаб оцінює ракетну небезпеку як високу, але при цьому попереджає, що на бойовому чергуванні одиниць немає, і вірогідність застосування такої зброї все ж таки нижча», – пояснила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini