25 Квітня, 2023, 13:28

Ворог здійснив 111 ударів по Запорізькій області – Юрій Малашко

«На сьогодні ворог здійснив 111 обстрілів по Запорізькій області. Як завжди, це Оріхівський, Василівський, Пологівський райони. Застосовував він авіаційні керовані ракети, артилерійське озброєння. Одна жінка, 1957 року народження, була травмована й доставлена до лікарні», – таку інформацію під час брифінгу в медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко. 

Коментуючи питання функціонування критичної інфраструктури, він зазначив, що наразі на лінії розмежування деякі населені пункти перебувають без електропостачання.

«Якщо говорити про електропостачання, то в нас є деякі населені пункти, особливо на лінії розмежування, в яких просто немає електрики. Але Пункти незламності в цих містах працюють, генератори є, генератори для підняття води є», – додав він.

Крім того, за словами Юрія Малашка, складною залишається і ситуація з газопостачанням.

«Якщо казати про газопостачання, то в 37 населених пунктах воно відсутнє. Це знову ж тому, що вони знаходяться на лінії розмежування.  На жаль, аварійно-відновлювальні роботи можуть робити тільки тоді, коли ми отримаємо допуск до місць пошкоджень».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini