22 Вересня, 2023, 15:44

Ворог намагається сховати свої кораблі за цивільними суднами – Наталя Гуменюк

Неподалік Керченської протоки окупанти створили район огляду, де накопичують цивільні судна, за якими ховаються військові кораблі.

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Ворог розуміючи, що в Чорному морі і в пунктах базування йому вже не зовсім спокійно, використовуючи ту аналітику, яка вже свідчить про результативну роботу Сил оборони на різних відстанях, вони намагаються переховуватися за цивільним судноплавством. Тобто, створивши той самий район огляду неподалік Керченської протоки, накопичуючи там цивільні судна, за якими впринципі і переховується», – зазначила вона.

За словами Наталі Гуменюк, «в районі, який умовно можна окреслити як східне узбережжя Криму, і в напрямку Новоросійська, окупанти поки що вважають для себе більш-менш безпечним».

Крім того, вона зауважила, що в  напрямку острова Зміїний ворог намагається демонструвати своє панування, шляхом використання тактичної авіації зі скиданням керованих авіабомб.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini